Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise, onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi çocuğu olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuş.) Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır.

Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır.

Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır. Yeni bir işe girişecek, çok başarılı olacaksınız.

Rüya sahibi bir kadın ise, taşınacağı anlamına gelir.Kişi bekarsa evlenir, evli ise ev sahibi olur. Kuş ve diğer yuva da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada bir kus yuvasi görmek, yakında bir ev yaptiracağına veya satin alarak yeni bir yuva kuracağına; bekarsa evleneceğine, evli ise çocuklarindan birini evlendireceğine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada agaç üzerinde bulunan kus yuvasini görmek, kusun isaret ettigi kimseye işarettir.

Bazen agaç üzerindeki kus yuvasini görmek, zevceye işarettir. Hamile olan kadınin agaç üzerinde kus yuvasini görmesi, çocuk dogurmasina işarettir.

Rüyada kus yuvasi, umumhanelere veya halkla ilisklsl olmayan abid kimselerin mescitlerine işarettir.Yeni bir iş ve büyük başarı anlamındadır.

Bir kadın bu rüyayı gördüyse taşınmak anlamındadır.

Comments

comments