İlme ve Kur’an-ı Kerim’e, çocuğa; Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye, Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesiine, Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya, Tacın düşmesi ve çıkarılması üzüntü ve keder getirecek gelişmelere delalet eder.

Rüyada taç giydiğini görmek , çok yakında büyük bir murada kavuşacağına; başkasını taç takarken seyrederse, rakipleri arasında yüksek bir mevkiye geleceğine işarettir.

Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır.

Rüyada taç giymek, çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir.; Başkasını taç giyerken seyretmek , düşmanlarının karşısında yüksek bir seviyeye yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada taç evlilik, işte başarılı olmak, kısmet olarak kabul edilir. Hayatınızda değişiklikler ve güzel yenilikler olacak.

Rüyada taç taktığınızı gördüyseniz, bu çok başarılı olacağınız anlamına gelir.Evlilik, işte başarı, kısmet yorumlanır. mutluluktur.

Rüyada taç görmek veya giymek; geçimde çok sıkıntı çekeceğinize, taci baskasinin giydiğini görmek ise, isinizden ayrilacağiniza işarettir.

Bir baska rivayete görede: Bu rüya, fazla mala, ilme ve çocuga işarettir.

Rüyayi gören kadın ise evlenmesine, erkekler için taç, elinden gitmesine işarettir.

Bir tüccar basindan tacin kaldirildiğini ve indirildiğini görse elinden mali gider.

Eğer taci basma makam sahibinin koydugunu görse, dininde hataya düser.

Basindan tacinin alindiğini gören melikin, mülkü elinden çikar.

Rüyada taç, ilme ve Kurana işarettir. Çok kere rüyada taç giymek yeni bir çocuk veya sehre yahut da düsmani kahretmeye işarettir.

Bir kadın basinda taç olugunu görse, seref ve saltanat sahibi yahut zengin bir kimseyle evlenmesine işarettir.

Rüyayi gören kadın hamile ise bir erkek çocuk dogurur.

Erkek, rüyasında basinda taç görse, vali tayin edilir.

Bazen de erkegin basinda gördügü taç, zengin, neseli ve serefli bir kadınla evlenmesine işarettir. Mücevheratla süslenmis taç, sadece altin taçtan hayırlıdır. Mücevheratla süslü altin tacin basinda gören dul bir kadın, soylu, makam ve mal sahibi bir erkekle evlenir. Kocasi hasta olan bir kadınin basindaki tacinin kaçirildiğini görmesl. kocasinin vefat edeceğine işarettir.

Rüyada taç birleşme, evlilik, işte başarı, kısmet olarak yorumlanır.

Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın herkesi kıskandıracak bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır.

Rüyada taç birleşme, evlilik, işte başarı, kısmet olarak yorumlanır.

Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın herkesi kıskandıracak bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır.

Comments

comments