SEVGİLİ 6

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir.

Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine; sevgilinizle, aranızda tartışma çıkarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ıse ondan güzel bir haber alacağınıza, sınırlı ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

 • ruyabaz

  bnle aynı sınbıfta olan bi kızla sevgili oldum bune diirrrr?

 • songül

  bende hiç tanımadığım biriyle sevgiliymişim göya … sarmaş dolaşız . sonra o giderken benm karşıma 2 adam çıkıyor bende ona sesleniyorum beni bırakmadan nasıl gidersin diye geceymiş çünkü azarlıyorum onu. sonra babam gördü bizi bende hemen kaybol ortadan dedm sevgilime o gitti babam da beni kovalamaya başladı öyle abuk subuk uyandım yorum yaparmısınız lütfen ?

 • melek

  eski sevgilimle sözlemştik rüyamda .s

 • dnd

  bunlardan hangisi doğru anlamadım birinde hayıra yorunluyo diğerinde tam tersine

 • ecem

  benim kankam ile çıkıyoduk hemde bu sıralar başka biriyle çıkarken bir aralar bu çocuktan şüpeleniyodum acaba bir şeye delaletmidir

 • çiçek

  slm ben sevgilimin olmağı halde rüyamda sevgilimin olduğunu gördüm onunla küstük o kişi benim gönlümü almaya çalışıyordu ben küslüğü devam ettiriyordum ve sonra barıştık anlamı nedir sizce?*-*