Halkın sırlarını gizleyen kadındır.Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir.

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir.

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.Küçük bir kısmet, ufak bir ev, arsa, rahat iş olarak yorumlanır.Rüyada sepet görmek, elinize bol miktarda malin ve paranin geçecegi ile yorumlanır. Sepete meyve koydugunuzu görmek, paranizi biriktirdiğinize; çiçek koymak, evlenme hazirliğına çiktiğiniza; birisine sepet hediye ettiğinizi görmek, baska birinden yardım beklediğinize; sepet ördügünüzü görmek, bazi projeleriniz olduğuna delalet eder.Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sepet, halkin sirlarim gizleyen bir kadına işarettir.

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.

Comments

comments