shopify traffic stats

Rüyanı Google’da Ara

SEPET

Halkın sırlarını gizleyen kadındır.Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir.

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir.

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.Küçük bir kısmet, ufak bir ev, arsa, rahat iş olarak yorumlanır.Rüyada sepet görmek, elinize bol miktarda malin ve paranin geçecegi ile yorumlanır. Sepete meyve koydugunuzu görmek, paranizi biriktirdiğinize; çiçek koymak, evlenme hazirliğına çiktiğiniza; birisine sepet hediye ettiğinizi görmek, baska birinden yardım beklediğinize; sepet ördügünüzü görmek, bazi projeleriniz olduğuna delalet eder.Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sepet, halkin sirlarim gizleyen bir kadına işarettir.

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.

SEPET

İçinde taze üzüm bulunan sepet hatıra gelmeyecek yerden rızka delalet eder. Örgüsü dağılmış sebep akciğer rahatsızlığına, İçinde rağbet edilen gıda yahut eşya olan sebet müjde veren kimseye, içinde kötü şeyler bulunan sepet korkutucu birine delalet eder.
Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir.
(Ayrıca Bakınız; Sepet Örücü, Hasır Sepet.)

SEPET

*İmam Cafer Sadık (a.s) : Rüyada sepet görmenin dokuz tabiri vardır:

1-Kadın

2-Hizmetçi

3-Cariye

4-Dini inancın iyi olması

5-Esenlik, afiyet

6-Uzun ömür

7-Mal ve nimet

8-Hayır ve bereket

9-Kadınlardan yana miras

*İbn-i Sirin: Sepet; kadın ve külfet demektir.

Bir sepete sahip olduğunuzu görmek; bir hizmetçi istihdam edeceğinize işarettir.

SEPET

Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.

Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntılarınişaretidir.

SEPET

Rüyada sepet görmek elinize bol para geçeceğine ve servete kavuşacağınıza delalet eder.

Ekmek sepeti görmek müjdeli habere ve sır gizleyen kadına, hediye sepeti beklenmeyen yerden kıymetli bir hediye almaya işaret eder.

SEPET

Rüyada sepet görmek, halkın sırlarını gizleyen bir kadına işarettir.

Bir kimsenin rüyada sepet örücüsünü görmesi, ülfet, muhabbet, zühd, ibadet, ilim, hikmet ve takvaya delâlet eder. Çünkü sepet örmek, marifet isteyen bir iştir.

Rüyada içi ekmek dolu sepet görmek, helal rızka, mal ve menfaate ve zenginliğe delâlet eder.

İçi inci dolu sepet görmek, ilme, irfana ve Kur’ân-ı Kerimi ezberlemeye delâlet eder.