shopify traffic stats

Rüyanı Google’da Ara

İSİM

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.

Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.

Rüyada adinin baska bir isimle degistiğini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildiğini görmek, eğer çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is geleceğine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacağına işarettir.

İSİM

Bakınız; Ad.

Rüyadaki isimler çok önemlidir.

İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.

Rüyada adinin baska bir isimle degistiğini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildiğini görmek, eğer çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is geleceğine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacağına işarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada ismini degistirdiğini gören kimsenin falinin hayırlı olmasi ile isaret eder.

Rüya sahibi mutlu ve selametle olur.

Baska bir isimle çagnldiGini gören kimse, eğer çagnidigi isim kötü bir isim ise büyük bir ayip ve siddetli bir hastaliğına isaret eder.

Eğer güzel bir isimle çagrildiysa, bu ismin manasinin güzelligi derecesine göre yücelige serefe ve keramete nail olacağına isaret eder.

Rüyada adinin yanlis söylenmesi veya kendisinin baska bir isimle çagirildiğini görmek, bulundugu ticari veya siyasi durumunun degiseceğine işarettir. Söylenen adinin mana olarak iyi olmasi hayir, manasinin kötüye delalet etmesi ise serre yorumlanır.

İSİM

*İmam Cafer Sadık (a.s) : Rüyada Ebulfazl (fazilet babası) , Ebul-hayr (hayır babası) ve Ebusaid (saadet babası) gibi güzel isimler veya güzel künyeler işitmek; hayra…

Ebucehil (cehalet babası) ve Ebuleheb (ateş babası) gibi kötü künyeler işitmek; kötüye işarettir

*İbn-i Sirin: Muhammed, Ali, Ahmed, Said, Salih vb. gibi güzel isimlerle çağrıldığınızı duymak; hayra, kötü isimlerle çağrıldığınızı duymak ise kötüye işarettir

*Kirmani: Adınızın değiştiğini, Ahmed, Muhammed, Mahmud, Ali vb. gibi güzel isimlerle çağırıldığınızı görmek; adınızın hayırla anılacağına işarettir.

Bunun aksini görmek, halkın sizi kötü isimle yad edeceği anlamına gelir.

İSİM

Kişinin rüyada ismini değiştirdiğini görmesi, rüyanın hayırlı olması ile tâbir edilir.

Rüya sahibi mutlu ve selâmette olur.

Rüyada başka bir isimle çağırıldığını görmek, eğer güzel bir isimle çağırıldıysa, bu ismin mânâsının güzelliği derecesine göre yüceliğe, şerefe ve keramete nail olmaya delâlet eder. Çağırılan ismin kötü olması, bunun tam zıddı.

İSİM

Kişinin rüyada isminin değiştiğini görmesi, hayra, saadet ve selâmete işarettir. Güzel bir isimle kendisine hitap edildiğini görmek, izzet ve şerefe delâlet eder. Kör, topal, aksak ve sevimsiz bir isimle hitap edildiğini görmek, çirkin bir nam ile anılmaya delâlet eder.