shopify traffic stats

İŞ

Kişinin kendi iş ve mesleğini görmek kazancından hayır görmeye, kimseye muhtaç olmadan yaşamaya, İşin noksan kalması eksikliğe, tamamlanması hayat ve geçimin güzelleşmesine, Hayırlı bir iş yaptığını görmek bekar için evlenip çocuğu olmaya, diğerleri içiin mülk ve yetkiye delalet eder.

İşten çıkarılmak, bir meslekten bir mesleğe, bir işten diğer bir işe geçmeye, Bir işten yahut vazifeden çıkarılmak yahut alınmak, o iş ve vazifeyi elde etmeye, İş ve mesleğini düşünmek olgun, yüksek mertebeli bir insana delalet eder.

Rüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek maddi sıkıntıya düşüleceğine yorumlanır. Kişi rüyasında yeni bir işe girerse kısmeti açılır. Kişi için güzel bir devre başlar.

Rüyada herhangi bir iste görmek, issizlikle yorumlanır.

Bir fabrikada bir tezgah basinda çalisirken saglikli ve düzenli is yaparken, birden bire makinesinin durdugunu görmek, bulundugu isinden çikarilacağına; memursa vazifesinden ayrilacağına delildir.

Bir memurun isinin basinda çalistiğini görmesi ömrünün uzunluguna işarettir. Çalistigi bir isi tamamlayamadiğini görmek, ümit ettigi bir seyin yerine gelmeyeceğine ve ümidinin bosa çikacağına işarettir. Çalistigi isten çikarildiğini görmek, hayırlı değildir.

Rüyada is, kari, koca arasindaki nikaha delalet eder.

Bir kimsenin isten çikarilmasi evliliğinin bozulmasina isa-rettir.

Rüyada yeni bir ise girmek, yeni bir yuva ile yorumlanır.

Eğer girdigi is, masa basinda yazi yazmaktan ibaret ise, o evlilik mutlu-lukla devam edecektir. Vücudu ile çalistiğini ve bir makine veya bir motoru idare ettiğini görmek, ailenin geçimini zorlukla sagla-yacak demektir.

Rüyada isinden çikarildiğini görmek verdigi bir sözü yerine getirmediğine işarettir.

Bir kimsenin rüyasında çalistigi isinden çikarildiğini görmesi, hayatta yeni bir ise veya rüyasındaki gördügü ayni ise alinacağına delalet eder. Yerine bir baskasi alindigi için isinden ayrilmasi gerektiğini rüyada gören kimse isinde devamli çalisir, bu rüya, amirlerinin kendisinden memnun olduklarina yorumlanır.

Aradığınız Rüyalar

Duyuru!

BuyukRuyaTabirleri.com herkesin tanıdığı ve güvendiği İslam önderleri ve büyükleri olan, İmam Nablusi, İbni Kesir Salimi, İbni Şirin, Cafer-i Sadık, Kirmani, Seyid Süleyman eserlerinden esas olarak hazırlanmıştır.
Alıntı yaptığımız kaynaklara hiçbirşekilde müdahalede bulunmamaktayız.
Sitemizde 5 farklı kaynaktan rüya tabirleri bulunmaktadır.
Sitemiz içerik bakımından özgün, güvenilir kaynaklardan faydalanılarak özenle hazırlanmış bir sitedir.
Rüya tabirleri arasındaki farklılık kaynakların çokluğundan ve bir rüyanın bir çok farklı anlamlara gelebileğini göstermesindendir.
Siz rüyalarınızın anlamına bakın sonra hakkınızda en iyi ve en güzel olana itibar edin ve hayra yorun.
“Az sadaka çok belayı defeder”