Kategoriler

CİN

Cin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor, iyilik sahibi ve iyi vasıflı biri ise müslümana yararı dokunan iyi kimseye, Evine cin girdiğini görmesi hırsız veya düşman girmesinee; Cin görmek bazen yolculuğa, hırsızlık yapmaya, zina ve kumara, içki içmeye, bid’at işlenen yerlere, kilise ve eğlence yerlerine, Yollarda görülen cin yol kesici eşkiyalara, Cami ve güzel yerlerde görülen cinler onların müslüman olanlarına; Cin çarptığını görmek faiz yemeye, haram kazanmaya, sihir yapmaya yahut dünyalığını yitirerek üzülüp kederlenmesine delalet eder.Hileci aşağılık bir kişiyi belirtir.

Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerle uğraşılmasına yorumlanır.

Evde cin görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine işarettir.

Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada cin, peri görmek iyi sayılmaz.

Bu rüyaların üstünde durmamak, bunları unutmak gerekir.Cin görmek, hilekar bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada, cin oldugunu gören kimsenin hilesi çok olur.

Cinin kapisinin yakininda durdugunu görse, o kimse zarara ugrar yahut üzerinde yapmasi lazim gelen bir adagi olduguna veya ona isabet edecek bir darlik ve zillete isaret eder.

Birisinin evine cinlerden girip bir seyler yaptigini gören kimsenin evine düsman veya hirsizlar girerek o kimseye bir zarar getirirler.

Cinle sohbet ettigini gören kimse, yolcu ve sir sahiplerinin durumlarina muttali olan kimseye yakin olur.

Cin görmek bazan kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapip kaçirmaya, hirsizliga, zinaya, içki içmeye, bid’at yelerine, kiliseye, dükkanlara, türkü veya sarki söylemeye, zenginlige ve çalgilara isaret eder.

Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara da isaret eder.

Cinlerden biriyle evlendigini gören kimse itaatsiz ve günahkar birisine mübtela olur.

Bazen de o kimse bir yaramaz binek satin alir.

Bu rüyanin sahibi mülke ehil ve müstahak ise mülke malik, yahut defnedilmis bir mala işarettir. Kendisini cinlerin yere düsürdügüm] gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir.

Bazen de bu rüyayi gören faiz yer.

Bazen de cin görmek, yilan ve akrep gibi yer haserelerine ve insanlarin rahatsiz olacaklari seylerin çikmasina isaret eder.

Rüyada cin görmek; hilekar birine, cini yakında görmek; hayal kırıklığına işarettir.

 • damla

  Olabilir bazen rüyalar bizlere birşey anlatmaya çalışırlar ve genellikle iyi kalpli insanların rüyaları doğru çıkar sen besmele cekmeye devam et

 • medyumipek

  Galiba seni takip eden biri var

 • medyumipek

  Ya onları cok düşünüyorsun yada bilincaltin sayesinde rüyalarına işlemiş

 • medyumipek

  16 yaşından sonra kendine dikkat et

 • Yakup Adgzl

  İyi günler ben rüyamda okuldaydım en üst katında derste idim hocamız bizi dersten erken bıraktı aşa indim sevgilim ben duruyoduk kavga ettigim cocuk orda futbol oynuyodu topa sert sert vurup bana bakıyodu sonra biri gelip bana cay ocagının kapısı kitlenmiş acsana dedi bende hemen en üst kata cıktım cay ocagına geldigimde kapı acıktı merdivenlerden aşa baktım kimse kalmamıştı sonra abimi gördüm orda olması beni şaşırttı aklıma direk cin geldi ayaklarına baktım teki tersdi bende hemen besmele cektim ben besmele cekerken bogazım dügümleniyo besmele söylerken abiminde bogazı şişiyodu sonra hemen uyandım nas süresi felan okudum sabah ezanı okundu rüyamı yorumlarmısınız

 • semih

  slm benim rüyam küçükken oldu tam olarak rüyada değildi sanırım annem ablam ve ben aynı odada yatıyorduk annem ve ablam yerde ben ise kanepede yatıyordum bi gürültü oldu uyandım gözüm açık ve kapıya baktığımda yeşil renkli küçük 7 tane ellerinde baltalar olan varlıkları gördüm odaya dağıldılar ve ablamla anneme saldırdılar gözlerim açık şekilde görüyorum kafalarına vuruyorlardı ve 2 tanesi üstüme doğru geliyordu üstüme çıktılar tam bana vurucaklarken çığlık attım ve bağırdım annem birden kalktı ve lambayı yakınca kayboldular rüyamıydı değilmiydi anlayamadım gözüm açıkken gördüm 15 veya 16 sene geçti hala unutamıyorum ve içim ürperiyor.

 • zeynep

  rüyada bir din adamı ile birlikteyken bir adam geliyor ve kucağında ise yaralı birisi var gelip islam aliminden yardım istiyor herkes gidiyor bir tek o alim giden kişinin arkasından bakıyor ve saniyeler içerisinde kayboluyor.

Rüyalarınızı ve Siteyi Paylaşın

TwitterFacebookgoogleplus

Son Yorumlar

 • BAŞBAKAN: Rüyamda Başbakanı Gördüm Kendimi İse Gazeteci Olarak Sağ Tar
 • TAVŞAN: Yarabb im bn daha cocugum ne ewlenmesi ayrica kizim koru ve
 • ÖLMEK, ÖLÜ, ÖLÜM: Benim gordugum ruya aynen şöyleydi; bn kardesimle balkondayd
 • CAMİ: rüyamda vapura binip yolculuk ettiğimi ve sahil kenarında ko
 • BOĞA: demekki boğa senin erk hayvanın.
 • BOĞA: rüyamda 2 boğa vardı kavga ediyolardı sonra ben onları barış
 • İNEK: ben rüyamda bizim köydeki inekleri gördüm. elimde mızrak gib